درباره ما

درباره ما
مجموعه عسل آریا فعالیت خود را از سال 1387 با هشتاد کلنی زنبور عسل کار خود را به صورت حرفه ای شروع کرده و در طول این سال ها با مطالعه و تحقیقات فراوان در مورد تولید عسل با کیفیت و شناخت عسل و خاصیت بی نظیر آن برای سلامتی انسانها و اثر شفابخشی عسل برای بسیاری از بیماری ها که مردم از آن رنج می برند. با مشاوره و راهنمایی ما و مصرف مداوم عسل طبیعی این مجموعه می توانید زندگی سالم و شاداب بدون درد ورنج و بیماری داشته باشید انشالله.

ما با عنایت خداوند متعال توانستیم بدون واسطه بهترین عسل تولیدی خود را در سفره هموطنان عزیز قرار بدهیم . محلی که کلنی های زنبور ما در آنجا استقرار دارند منطقه سرسبز دامنه سبلان و رشته کوه بزقوش سراب است حتما می دانید که بهترین نوع عسل در دنیا عسل کوهستانی است چون منطقه کوهستانی رطوبت پایینی دارد و پوشیده از گیاهان دارویی است به همین دلیل عسل طبیعی و شفابخش تولید می شود.

عسل های ما برخلاف اکثریت عسل های موجود در بازار، خام می باشند یعنی همان گونه که از کندو برداشت می شود بدون هیچ گونه فرآوری و حرارت ندیده، مستقیم به دست مشتری می رسد. متاسفانه اکثریت افراد، عسل را تا بالای 60 درجه سانتی گراد حرارت می دهند تا از رس شدن آن جلوگیری کنند که در نتیجه تمام خواص و آنزیم های عسل از بین می رود.

 هر کس روزانه یک قاشق عسل طبیعی میل نماید هرگز روی طبیب را نخواهد دید. حضرت علی (ع)
وحی آمد سوی زنبور از خدا کن عسل را از گل اندامان جدا
بر بلندی های دره لانه ساز شربتی از نوش گل آماده ساز

رسول اکرم (ص) فرمونده اند: "بهترین نوشیدنی ها شربت عسل است که به قلب نشاط میدهد و سینه را گرم می سازد و به قوه حافظه کمک می کند." باز می فرمایند: "اگر چیزی شفا هست در خوردن عسل است. عسل بی چون و چرا در به کار انداختن دستگاه گوارش بسیار نافع است و تاثیر سودمندی روی هضم غذا دارد."